לתאום התקשר:052-4256316

טיפול בחרדות והתקפי חרדה

צמחי מרפא

תזונה נכונה

סדנא "כל אחד מרפא"

טיפול מהיר ויעיל בחרדות - ללא תרופות

הלל לרנר - מרכז הילר לטיפול בחרדות

עקוב אחרינו דרך הקישורים הבאים:

הזן פרטים אמיתיים במקום הפרטים מטה ברקוביץ' 4 (מגדל המוזיאון - קומה (5 תל אביב, 64283 1-800-800-800טל':  פקס':  1-800-800-802 דוא"ל: office@email.co.il

פחדים וחרדות

הפחדים והחרדות בחיינו


אין ספק שהעולם שבו אנחנו חיים אינו רגוע ומרגיע, ובמיוחד לא אם מדברים על מדינה כמו ישראל. זה ידוע שחלק מהסממנים שלנו כאן זה עצבנות, חוסר סבלנות וגם חרדות, ולכן בהחלט כדאי לבדוק שאתם לא עוברים את הגבול וכי אתם לא סובלים מפחדים וחרדות אמיתיים. פחדים וחרדות זה לא דבר שקל להתמודד איתו, ויכולים להיות להם הרבה מאוד סימנים, כמו: קוצר נשימה, הזעת יתר, רעידות בכל הגוף וכדומה, כאשר אצל כל אחד מאיתנו הסימנים יכולים להיות שונים.


מה ההבל בין חרדה סבירה לבין בעיה של ממש?


חשוב להבין שכל אחד מאיתנו עלול לסבול ממצבים שונים של פחד וחרדה, אך לא על כך מדובר כאן. יש לעשות הפרדה בין מקרים בעייתיים ובין מקרים שבהחלט אפשר להתמודד איתם לבד, כאשר ההבדל הראשון זה עד כמה זה משפיע על חיי היום יום שלנו. כלומר, אם אתם מרגישים חרדים אך מצליחים לתפקד, לנהוג, לדבר ולעבוד, יכול להיות שכן תוכלו להתגבר על המצב לבד וזה רק עניין של מצב רוח. לעומת זאת, אם אתם כבר לא מצליחים לבצע את פעולות היום יום, כנראה שאתם זקוקים לעזרה.

תרופות זו לא הדרך היחידה


אם תיפנו לפסיכיאטר מקצועי או לרופאים אחרים, סביר להניח שהדבר הראשון שהם יציעו לכם זה לקחת תרופות, אך חשוב להבין שזו לא הדרך היחידה. לפני כן אפשר לעשות טיפולים טבעיים יותר ומסלולים שונים שיוציאו אתכם מהמצב אליו נקלעתם, ובהחלט כדאי לנסות זאת.