המלצות מטופלים

חרדה חברתית

רוב חיי סבלתי מחרדה חברתית ומנטיה להסמקות במצבים חברתיים וביחסי העבודה . סבלתי מאי שקט והתפרצויות כעס בלתי מוסברות. לא הצלחתי לתקשר עם נשים ולא היו לי יחסים מספקים מלבד סטוצים ספורים.
הגעתי להלל דרך האינטרנט ולמען האמת הייתי די סקפטי .ואכן כבר אחרי הטיפול הראשון חשתי הטבה . מטיפול לטיפול חשתי שאני שולט יותר בגוף שלי. היה לי יותר שקט בגוף ופחות התפרצויות כעס.  הבנתי שהכעס היה קשור לתבנית יחסים  שנוצרה עם אימא שלי  בזמן ההנקה  ולאחריה. טופלתי בכעשרה מפגשים.  מספר חודשים לאחר מכן הכרתי את החברה שלי. אנחנו כבר חצי שנה ביחד והיחסים נפלאים . התקבלתי למקום עבודה חדש בתנאים טובים יותר והחיים סבבה.
ת.ב​

חרדה ודיכאון

אני משרת כקצין במשטרת ישראל  . כל הזמן חוויתי לחץ ומתח בעבודה. הטלפונים היו מטרטרים  עד השעות המאוחרות הייתי בטוח שאלה החיים.  לאחר שהילד שלי נולד חוויתי התמוטטות עצבים. מין שילוב של חרדות ודיכאון לסרוגים. כל היום בכיתי והפסקתי לתפקד. בקושי הצלחתי לעבוד. ידידה שלי הפנתה אותי להלל. בהתחלה נאלצתי לנסוע עם חברים כי פחדתי לנהוג. לאחר סדרת טיפולים חזרתי לעצמי.
היום למדתי לאזן בין קריירה לחיים האישיים. . קודמתי בתפקידים במשטרה ואני נהנה מכל רגע עם הילד שלי.
מ.ח​

התקפי חרדה

לפני כשלוש שנים התחלתי לסבול  מסימפטומים של דופק מהיר, קוצר נשימה, אי שקט נפשי וחוסר תיאבון   בהתחלה ההתקפות היו נסבלות , אך עם הזמן הם החמירו עד שהתקשתי לתפקד.  תוך כדי שיטוט באינטרנט הבנתי שמדובר בהתקפות חרדה  וחיפשתי טיפול שהוא לא פסיכולוגי ולא תרופתי. כך הגעתי למרפאה של הלל.  למען האמת לא הבנתי מה זה בדיוק ואיך השיטה עובדת . אני טיפוס מעשי ורציונאלי והייתי די סקפטי , אך החלטתי לתת לזה צ'נס. הופתעתי לטובה . תוך שני טיפולים הייתה הטבה משמעותית. תוך כדי הטיפולים טסתי למולדובה ולא סבלתי מתופעות של חרדת טיסה. הופתעתי לטובה. כיום אני חי חיים מלאים וכל התופעות נעלמו.
ל.ב​

חרדה ובחילות

לפני שהגעתי להלל נטלתי מספר שנים סרוקסט. כל פעם שהרגשתי בחילה קלה קיבלתי התקפי חרדה. הגעתי להלל  קצת בחוסר אמון. התחלתי בטיפולים ובתהליך הסתבר לי שאימי סבלה מבחילות קשות בזמן ההריון. הכל התחבר לי ומאז נפסקו הבחילות והחרדות.
ק.א​

התקפי חרדה

תמיד חשבתי שאני אדם חזק שיכול להעמיס על כתפיו הכול אבל טעיתי. לפני כמעט שנה אחי נפטר מדום לב בגיל יחסית צעיר . אני כהרגלי תמכתי במשפחתו ודאגתי להכל, כולל סידורי הלוויה וטיפול בירושות שלו. חצי שנה אחרי כן החלו להופיע סימנים מטרידים: לפני משמרות לילה  בעבודה הייתי נכנס למתח ולא מסוגל לישון. המחשבות הטריפו אותי. אישתי הפנתה אותי לטיפולים. בהתחלה הייתי ספקני. די מהר התחלתי להרגיש טוב. היום אני מבין שתמיד ניסיתי לרצות את כולם ולא ידעתי להגיד לא עד שקרסתי. מאז הטיפול נעלמו התופעות ואני הרבה יותר אסרטיבי כלפי העובדים שבאחריותי. החיים שלי השתנו לטובה.
ח.י​

בינה נט תקשורת ומחשבים
הפריון 4 אזור תעשייה צפוני  אשדוד
נייד: 050-349-777-5 פקס:153-50-349-777-5
דוא"ל:binaa.net@gmail.com

שלח

שדה חובה

תודה,

הטופס נשלח בהצלחה,

נחזור אליכם בהקדם!

שדה חובה

שדה חובה

שדה חובה

צרו איתנו קשר

מרכז הילר - ישראל

צרו איתנו קשר: 052-4256316

lernerhi@gmail.com

 

קיבוץ ברור חיל (ליד שדרות)

בית הרופאים רחוב זלמן שזר 18 ראשון לציון מערב

שלחו לנו הודעה